Inwestowanie na rynkach akcji

Bessa na giełdzie jest podobna do recesji w gospodarce – oddziela szczęściarzy od dobrych inwestorów. Dobry inwestor poza doświadczeniem i pieniędzmi posiada wiedzę. Jej zdobywanie jest trudne i żmudne, dlatego przygotowaliśmy to szkolenie. Potraktuj je jako drogę na skróty. Czas zainwestowany w to szkolenie to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego portfela.

Podczas pierwszego dnia szkoleniowego wprowadzimy Cię w świat rynków akcji i skupimy się na analizie technicznej, czyli analizie wykresów giełdowych. Poznasz tajniki skutecznego definiowania trendu oraz sposoby przewidywania jego zmian. Dowiesz się, jak rozpoznawać formacje, gdzie ich szukać i jak wykorzystywać. Bardzo ważnym elementem szkolenia będzie wprowadzenie do teorii fal Elliotta oraz geometrii rynkowych. Te dwa niezwykle skomplikowane narzędzia w połączeniu dają duże szanse na udany trade. Inwestowanie w akcje nie może jednak zakończyć się sukcesem bez podstawowej wiedzy psychologicznej – tę tematykę obejmuje kolejny punkt szkolenia. Przedstawione zostają podstawowe aspekty sfery poznawczej, emocjonalnej i motywacyjnej inwestorów giełdowych, które utrudniają im podejmowanie racjonalnych decyzji inwestycyjnych.

Drugiego dnia będziemy zajmowali się analizą fundamentalną. Zaczniemy od analizy makroekonomicznej i sektorowej, które pozwolą Ci na właściwą identyfikację fazy cyklu koniunkturalnego oraz wybór najbardziej perspektywicznego sektora gospodarki do inwestycji. Najwięcej uwagi poświęcimy analizie sytuacyjnej i finansowej spółki. Znajomość produktu firmy, konkurencji, której musi stawić czoła, zyskowności danej branży i jej perspektyw rozwoju są kluczowe dla zrozumienia, skąd bierze się wartość akcji danej spółki. Każda analiza fundamentalna powinna kończyć się wyceną – również to szkolenie prowadzi ostatecznie do omówienia jednej z takich metod – wyceny porównawczej. Tym samym obejmuje ostatni ważny element na drodze do skutecznych inwestycji giełdowych.

Korzyści z udziału w szkoleniu

– Dowiesz się, jak mądrze korzystać z raportów spółek giełdowych

– Nauczysz się odnajdywać najlepsze miejsca do zajęcia pozycji

– Poznasz najskuteczniejsze strategie inwestycyjne oparte o analizę techniczną i fundamentalną, pozwalające zarabiać na rynkach akcji

– Pokażemy Ci, jakie błędy najczęściej popełniają inwestorzy i jak ich unikać

– Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci szybko wybierać spółki, które dają największe szanse

na ponadprzeciętne zyski

– Będziesz wiedział, jak umiejętnie łączyć analizę fundamentalną i techniczną

– Otrzymasz certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia

Program szkolenia

inra_program

Łączny czas trwania: 10 godzin

Termin i miejsce szkolenia:

Trenerzy:

Piotr Murdzek – Główny Ekonomista

Krzysztof Chodorowski – Trader, Trener Analizy Technicznej

Miłosz Papst – Trener Rynków Akcji

Cena i formuły zniżek:

Cena brutto: 997 zł

Cena obejmuje komplet materiałów szkoleniowych, certyfikat ukończenia szkolenia, poczęstunek w czasie przerw kawowych oraz możliwość konsultacji z trenerem w ciągu 2 tygodni po szkoleniu.Zniżka w wysokości 100 zł zostanie przyznana uczestnikowi szkolenia za każdą osobę, którą skutecznie zachęci do udziału w szkoleniu. Zniżki te podlegają kumulacji. Kwota zniżki zostanie przekazana uczestnikowi w gotówce w dniu szkolenia lub na wskazane konto.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową lub telefoniczną pod numerem 71 723 01 92. Ilość miejsc ograniczona! Warunkiem udziału w szkoleniu jest wpłacenie pełnej kwoty na konto firmy na 7 dni przed terminem szkolenia.

Dane do przelewu:
Compentia sp. z o.o.
ul. Jeździecka 14a, 53-032 Wrocław
numer rachunku bankowego: 12 1090 1522 0000 0001 1510 4602

tytuł przelewu: Imię i nazwisko (Akcje)

Tagi:,

Comments are closed.