Rynki surowcowe – Agro Commodities

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zaznajomionych z rynkami płodów rolnych, pragnących poszerzyć swoje umiejętności, w szczególności z zakresu analizy technicznej i fundamentalnej. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do samodzielnej analizy rynku i możliwości prognozowania ceny danego płodu rolnego.

Szkolenie obejmuje w pierwszej kolejności elementy wiedzy ogólnej o „wirtualnych” rynkach surowcowych. Podczas kolejnej części skupimy się na analizie fundamentalnej. Dokładnie omówimy wpływ danych fundamentalnych na rynki płodów rolnych, korelacje międzyrynkowe, działalność funduszy inwestycyjnych oraz zaprezentujemy, w jaki sposób wykorzystać te informacje. Następnie uczestnik zapozna się ze wszystkimi etapami analizy technicznej, począwszy od analizy trendu przez formacje aż po fale Elliotta i korekty ABC. Na koniec nasi trenerzy przeprowadzą warsztaty i pokażą, jak zdobytą wiedzę wykorzystywać w praktyce.

Korzyści z udziału w szkoleniu

– Zrozumiesz sposób funkcjonowania wirtualnych rynków surowcowych

– Nauczysz się analizować wykresy z giełd towarowych i wyciągać z nich praktyczne wnioski – Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci szybciej analizować rynki płodów rolnych

– Dowiesz się, jaka panuje obecnie koniunktura na wybranych rynkach płodów rolnych

– Będziesz wiedział, jak umiejętnie łączyć analizę fundamentalną i techniczną

– Otrzymasz certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia

Program szkolenia

AgroCommodities_program

Czas trwania: 12 godzin

Termin i miejsce szkolenia: 21-22.11.2012 Wrocław

Trenerzy:

Piotr Murdzek – Główny Ekonomista

Krzysztof Chodorowski – Trader, Trener Analizy Technicznej

Cena: 2 800 zł netto za osobę (2 200 zł netto za osobę, jeżeli firma wyśle na szkolenie przynajmniej 3 osoby). Cena obejmuje komplet materiałów szkoleniowych, certyfikat ukończenia szkolenia, poczęstunek w czasie przerw kawowych, lunch, program wieczorny oraz możliwość konsultacji z trenerem w ciągu jednego miesiąca po szkoleniu. Zapisy przyjmujemy drogą mailową i telefoniczną. Ilość miejsc ograniczona!

Tagi:, , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.