Analiza techniczna – poziom podstawowy

Chcesz zacząć inwestować, ale nie wiesz jak. Nudzi Cię analiza fundamentalna i pragniesz spróbować czegoś nowego? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś! Szkolenie z podstaw analizy technicznej jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Poznasz na nim podstawy, które pozwolą Ci samodzielnie dokonywać analiz i przeprowadzać transakcje na rynkach finansowych.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną najbardziej praktyczne narzędzia analizy technicznej. Poznasz tajniki skutecznego definiowania aktualnego trendu oraz sposoby przewidywania jego zmian. Dowiesz się, jak skutecznie rozpoznawać formacje, gdzie ich szukać i jak je wykorzystywać. Na szkoleniu nie zabraknie także analizy najczęściej używanych wskaźników i oscylatorów.

Bardzo ważnym elementem szkolenia będzie wprowadzenie do teorii fal Elliotta oraz geometrii rynkowych. Te dwa niezwykle skomplikowane narzędzia w połączeniu dają bardzo silną broń w walce o zysk, a Ty dzięki temu szkoleniu będziesz wiedział, jak je skutecznie wykorzystywać w codziennych inwestycjach.

W celu lepszego przyswojenia zdobytej wiedzy na zakończenie szkolenia weźmiesz udział w warsztatach, które pomogą Ci usystematyzować zdobytą wiedzę i solidnie przygotować się do starcia z rynkiem.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

– Nauczysz się odnajdywać najlepsze miejsca do zajęcia pozycji

– Pokażemy Ci, najbardziej praktyczne narzędzia analizy technicznej

– Poznasz najskuteczniejsze strategie inwestycyjne oparte o analizę techniczną

– Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci wyznaczać momenty zwrotne na rynkach

– Będziesz umiał określić, którymi rynkami finansowymi warto się zainteresować, a którymi nie – Otrzymasz certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia

Program szkolenia

ATPP_program

Termin i miejsce szkolenia:

Łączny czas trwania szkolenia: 10 godzin

Trener:

Krzysztof Chodorowski – Trader, Trener Analizy Technicznej

Cena i formuły zniżek:

Cena brutto: 997 zł

Cena obejmuje komplet materiałów szkoleniowych, certyfikat ukończenia szkolenia, poczęstunek w czasie przerw kawowych oraz możliwość konsultacji z trenerem w ciągu 2 tygodni po szkoleniu.Zniżka w wysokości 100 zł zostanie przyznana uczestnikowi szkolenia za każdą osobę, którą skutecznie zachęci do udziału w szkoleniu. Zniżki te podlegają kumulacji. Kwota zniżki zostanie przekazana uczestnikowi w gotówce w dniu szkolenia lub na wskazane konto.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową lub telefoniczną pod numerem 71 723 01 92 lub 501 206 822. Ilość miejsc ograniczona! Warunkiem udziału w szkoleniu jest wpłacenie pełnej kwoty na konto firmy na 7 dni przed terminem szkolenia.

Dane do przelewu:

Compentia sp. z o.o.

ul. Jeździecka 14a, 53-032 Wrocław

numer rachunku bankowego: 12 1090 1522 0000 0001 1510 4602 tytuł przelewu: Imię i nazwisko (AT)

Tagi:, ,

Comments are closed.